Společnosti

Videa ze sociálních sítí se dají stáhnout

O kvalitě sociálních sítí z hlediska samotných příspěvků lze velmi polemizovat. Někteří lidé zastávají názor, že je to doslova smetiště nesmyslů a pouhá ztráta času, jiní k tomu zaujímají postoj spíše neutrální a na druhém konci spektra jsou lidé, co tu nachází zajímavé a inspirativní komentáře i videa. Videa na sociálních sítích mohou mít skutečně velmi rozdílnou vypovídající hodnotu, ale podstatné je, že je stále z čeho vybírat, a kdo má opravdu zájem o něco hodnotnějšího, obvykle se mu to podaří objevit. K těm příspěvkům zajímavým a přínosným můžeme například zařadit sportovní přenosy, různé návody technického rázu, recepty na vaření, příspěvky ze zemědělství, pěstování plodin i okrasných rostlin, péči o zvířata, výchovu dětí atd.

stahování videa ze sociálních sítí

Velké oblibě se dnes těší i záběry z různých lokalit, kam lidé jezdí na výlety a na dovolenou. Ty mohou být snímané ze zemského povrchu, ale i ze vzduchu, například létajícími bezpilotními drony. Dron vám dokáže vytvořit natolik poutavé videozáběry, že se vyplatí takovéto materiály stáhnout na počítač a prezentovat je rodině nebo vašim přátelům.

sociální sítě

Proč stahovat videa ze sociálních sítí

YouTube nebo Reddit video downloader je spolehlivý software, který vám umožní stáhnout si videa ze sociálních sítí zdarma. Nepotřebujete k tomu žádnou registraci a zaplacení nějakého členského poplatku. Stahování videí se doporučuje i z toho důvodu, že jejich vlastník je může kdykoli smazat, a vy pak máte prostě smůlu.

Videa lze stáhnout kamkoli, na pevný disk notebooku či stolního počítače, na úložiště mobilního telefonu (paměťovou kartu), na externí pevný disk či flash disk. Zacházíte pak s nimi jako s běžnými soubory, s nimiž operační systém komunikuje v podstatě bez problémů.

Video je možné za určitých okolností promítat i projektorem na stěnu, musí však splňovat určité podmínky, např. mít podporovaný formát. Existují ovšem konvertory, které video na tento formát převedou.