Zboží

Elektronická cigareta


Začátky

Jestliže kouříte cigarety s obsahem nikotinu, tak se jedná o návykovou činnost, která má svá rizika. S návykovými látkami bohužel lidé začínají už v nízkém věku, kdy ji zkusí třeba u kamaráda a po chvíli se stanou sami závislými, takže na ni shání peníze, aby si ji mohli sami kupovat. Bohužel s časem se může potřebné množství zvyšovat, protože tělo si na danou dávku do určité míry navykne, proto neposkytuje takový efekt. Samozřejmě u tvrdých drog je to mnohem větší problém než třeba u kofeinu.

stop drogám

Nejrizikovější skupinou jsou ti nejmladší, protože u nich může závislost pokračovat ještě dlouhá léta. Navíc jejich tělo je ve vývoji, takže negativní vliv na organismus je citelně větší než u dospělých. Řada návykových látek má při dlouhodobějším užívání vliv i na mozek a takovým je nejlepší se úplně vyhýbat. Třeba takový obyčejná cigareta navíc dost zatěžuje plíce, protože se z ní uvolňují škodliviny.

Alternativa

Jestliže už běžné cigarety kouříte a rádi si třeba v práci o přestávce odskočíte na jednu, abyste se při popotahování uklidnili a nehodláte se tohoto rituálu vzdát, tak je tu i jistá alternativa a tou je například joyetech ego aio. Jedná se o elektronickou cigaretu, která neuvolňuje tolik škodlivých látek a nesmrdí, proto je příjemnější i pro okolí a někde je povolena i přes zákaz cigaret běžných. Za několik set korun máte zařízení s baterií, s kterým můžete chodit kamkoliv se Vám zachce, přičemž vydrží několik dní běžného kouření bez nabíjení.

elektronická cigareta

Náplň vydrží jako spousta klasických cigaret a nepotřebujete ani zapalovač, takže používání je snadné a pohodlné. Náplně jsou k dostání všeho druhu, takže není problém sehnat různé příchutě. Často jsou vztaženy k nějakému ovoci, takže jich můžete vyzkoušet více a sami uvidíte, která Vám sedne. Jaké jsou elektronické cigarety můžete na levných jednorázových a následně si koupit kvalitní zařízení.