Zboží

Nastal čas pořídit si vlastní bydlení

Vlastní bydlení, to je velký sen celé řady lidí. Hlavně těch, kteří žijí v podnájmu jen proto, že nedosáhnout ani na vlastní bydlení, ani na hypotéku, která by jim ho umožnila. Ale i přesto je na trhu jedno finančně velmi dostupné řešení, o které by lidé v podobné situaci mohli mít nemalý zájem. Jen se o něm ještě dostatečně neví. Nejedná se samozřejmě o nic jiného, než o mobilní domy. Zatímco na západ od nás jsou častou alternativou k běžnému bydlení v rodinném domě, u nás se o nich stále mnoho neví.

maly domek

Přestože zájem o takové bydlení rok od roku stoupá, mnozí lidé stále pořádně nevědí, o čem je řeč, a mají pocit, že se jedná o nějakou nezvyklou alternativu.

Nejlepší způsob, jak se dostat do obrazu, je navštívit centrum vzorových domů, těch je v republice hned několik. Tam zjistíte, že se jedná v podstatě o tradiční bydlení, a to především pokud jde o vybavení interiéru, jen na malé podlahové ploše. A právě proto, že jsou mobilheimy od Lavarohouse.cz tak malé a jednoduché, je jejich cena tak vstřícná.

naklady na bydleni

Abychom byli konkrétní je potřeba uvést, že vlastní bydlení můžete mít v tomto případě už za cenu okolo jednoho miliónu korun, a pokud budete velmi nenároční, tak třeba i levněji. Například jenom sezónní rekreační chata v takovém provedení vás vyjde pouze na několik stovek tisíc.

Taková suma peněz sice není zcela zanedbatelná, ale ve srovnání s tím, kolik potřebujete na pořízení běžného typu stavby, je v tomto případě reálné, že si na vlastní bydlení našetříte – a to v dohledné době. Dost možná vám takové peníze už nyní leží na spořicím účtu, a pokud ne, seženete je i prostřednictvím menšího krátkodobého úvěru, který není tak rizikový jako vysoká dlouhodobá hypotéka.

Jak je tedy vidět, tak o splnění svého velkého snu nemusíte jen snít, a můžete se směle pustit do jeho realizace – a začněte tím, že navštívíte centrum mobilních domů.