Internet

Nechejte svůj web zkontrolovat

Rozhodli jste se, že investujete do SEO optimalizace? Pokud vás zaujala tato služba, je to opravdu výborný nápad, protože právě optimalizace vám může dopomoci k zajímavějším výsledkům. Nejprve je ale potřeba provést ještě jeden úkon, kterým je analýza SEO. Ta je důležitá z toho důvodu, že celý web bude díky ní zkontrolován ještě před tím, než se odborníci pustí do linkbuildingu a tak dále. Je totiž přeci nesmyslné, aby mohl být web, který obsahuje spoustu chyb ve struktuře nebo textech, úspěšný. Nejprve je proto potřeba všechny tyto chyby odhalit a odstranit, což je úkolem právě SEO analýzy.

Ruční kontrola

Nemyslete si, že kontrola bude provedena pomocí nějakého programu nebo tak podobně. Vše je samozřejmě ruční, vykonávají to odborníci, kteří na to mají potřebné znalosti a také zkušenosti. Nejenom, že se řídí podle nějakých bodů, které je potřeba zkontrolovat, ale také pomocí vlastní intuice a logiky. Sami díky zkušenostem vědí, kde nejčastěji bývá problém, proto se na tyto problémy mohou zaměřit.

2 důvody, proč nechat provést analýzu SEO:
– Odhalení veškerých chyb ve struktuře webu
– Web přichystaný na efektivní optimalizaci

Kontrola do posledního detailu

Co se týká samotné kontroly, určitě vás zajímá, co všechno odborníci zkontrolují. Nejdůležitější je samozřejmě samotná struktura webu, která představuje největší podíl. Nelze podcenit ani takové drobnosti, jako jsou například metadescription nebo sitemapy. Odborníci zaměří svůj hledáček i na text, který na svých stránkách máte. Zkontrolují, jestli se na webu nevyskytuje interní duplicita textů, jestli mají veškeré texty správně zvolené nadpisy a tak podobně. Jak sami vidíte, kontroluje se každý detail, proto nehrozí, že by bylo cokoliv přehlídnuté.