Ekonomika

Netrapte se financemi

  • Dlouhou dobu přemýšlíte nad úvěrem, ale bohužel máte negativní záznam a víte, že vám žádná finanční instituce nepomůže?

Pokud toužíte po finanční výpomoci, abyste si mohli pořídit například nové bydlení a vymanit se ze spárů podnájmů, můžete si být jistí, že klasická finanční instituce vám v tomto směru opravdu nepomůže.

  1. Negativní registr

K tomu, aby vám byl úvěr schválen, potřebujete především to, abyste nikde neměli nějaký prohřešek, v podobě plateb po splatnosti. Pokud takových platebních úkonů po splatnosti máte více, můžete si být jistí, že o žádnou půjčku u finančních institucí opravdu žádat nemusíte, protože vám nikdy nevyhoví. U klasických finančních institucí musíte být čistý jako lilie a pokud máte malinký prohřešek, už je vaše snažení opravdu marné. My však pro vás máme řešení, které jistě oceníte a peníze vám skutečně nabízíme. Naše nebankovní hypotéka bez registru je tím nejlepším produktem právě pro vás. Tak si zajděte pro své finance právě k nám a uvidíte, že u nás budou vaše prosby vyslyšeny.

Nabízené finance

  1. Příjem

Musíme vám říct, že vysoký příjem je pro schválení úvěru prioritou, ale ne u naší společnosti. Pokud je váš příjem opravdu velmi malý, do klasické finanční instituce ani nechoďte, protože opravdu nepořídíte. Ale existuje naše společnost, která vám dokáže poskytnout úvěr například na nové bydlení, či rekonstrukci. Nevadí nám, že jsou vaše příjmy malé, protože my vám jednoduše chceme pomoci. Tak využijte příležitosti, kterou vám naše společnost nabízí, protože žádná jiná vám nedokáže nabídnout více.

Šetření na domov

Pokud žádáte o úvěr, musíte myslet na to, že klasická, bankovní instituce bere v potaz nejenom vaši žádost, ale začne zkoumat celkovou vaši bonitu, a to nejenom v současnosti, ale především se zaměří na vaši minulost. Pokud máte nějaké prohřešky, zajděte raději tam, kde budete mít jistotu, že úvěr opravdu získáte. Tou společností jsme právě my a my vám vyjdeme ve všem vstříc.