Dům a byt

Postavíme vám dům snů


Bohužel v dnešní době se můžeme setkat s tím, že lidé si zaplatí část domu předem, a nikdy už nevidí ani peníze, ani dům. Stavba domu je finanční závazek pro většinu lidí na 30 let, protože téměř všichni kdo staví dům, si musí dnes vzít hypotéku. Přijít alespoň o část peněz rozhodně není příjemné, a kromě ztráty peněz a neodstavní domu byste ještě měli problém s bankou. Proto si velice pečlivě vybírejte stavební firmu, která vím má dům postavit. My se zabýváme výstavou moderních a nízkoenergetických domů, které vám můžeme postavit jako dřevostavbu nebo jako zděný dům. Naše domy jsou kvalitní a vybavené solárními panely a tepelným čerpadlem.

stavba domu

V ceně každého domu je kompletní stavba včetně základové desky a střechy. Máme svoje dodavatele i partu šikovných řemeslníků, takže nám jde práce hezky od ruky. Jestli zrovna hledáte stavební firmu, která vám ve sjednaném termínu dokáže postavit celý dům, jste u nás správně. Na našem webu si můžete prohlédnout nejen naše hotové domy, ale i zkušenosti klientů s naší firmou. Uvidíte že jsme jedna z top firem v České republice, která v současné době staví nízkoenergetické domy na klíč.

nový bungalov

Jaký si vybrat?
V nabídce máme typové projekty, a většinou stavíme bungalovy. O ně je totiž dlouhodobě největší zájem. Jedním z nejoblíbenějších domů je bungalov do l půdorys Enerdomy.cz
, který se vyznačuje nevšedním tvarem. Kromě samotných domů můžeme postavit i terasu a nebo třeba garáž, vše záleží na tom co zrovna potřebujete.

Naše nejlevnější domy začínají s cenou 3 miliony korun, což je v současné době velice příznivá cena. Za tuto cenu dostanete kompletně dokončený dům, jediné co si musíte zařídit sami je kuchyňská linka. Ta není v žádném našem domě, protože jde o velice individuální záležitost a klienti si ji chtějí zařizovat sami. Vyberte si u nás svůj nový dům a za pár měsíců už budete ve svém.