Společnosti

Získejte perfektně rovný chrup

Dokonalý úsměv má málokdo z nás. Málokdo se s ním rodí, a málokdo si jej nechá během života zařídit. Je to přitom veliká škoda, protože dnešní možnosti ortodoncie v Praze jsou naprosto neskutečné, zejména když je srovnáme s minulými roky. možná si myslíte, že vaší jedinou možností jsou stále klasická zámková rovnátka, tak jak je znáte ze základní školy od svých spolužáků. Na to v dnešní době můžete klidně zapomenout. Trendem jsou takzvaná neviditelná rovnátka, která se stali velmi žádaným hitem.

dětský úsměv

Rovnejte své zuby bez pozornosti okolí

Neviditelná rovnátka jsou speciální fólie, které si pacient nasazuje na plošky svých zubů. Jsou vyrobeny na míru, a jejich použití je limitováno čtrnácti dny. Po čtrnácti dnech se vymění za nový set fólií, které jsou opět o něco blíže vytouženému výsledku. Takto se postupuje až do té doby, dokud není chrup dokonalý a podle přestav. Fólie jsou průhledné, proto si vaše okolí prakticky nevšimne, že jste ve fázi rovnání zubů. Není to úžasné a revoluční?

úsměv v rámečku

Jak to bude probíhat?

Ortodontická léčba bývá mnohdy velmi náročná a vyžaduje řádnou přípravu. Určitě to tedy nepodceňte a začněte minimálně tím, že si najdete spolehlivého, profesionálního a zkušeného ortodontistu, se kterým budete své problémy aktivně řešit. Jak to bude celé probíhat? Co můžete očekávat od první návštěvy tohoto odborníka?

Nejdůležitější je vstupní konzultace. Právě zde totiž lékařovi sdělíte, co přesně vás trápí, co vás omezuje, a co byste chtěli změnit k lepšímu. Odborník vám předá svůj cenný názor a navrhne vám různé možnosti, zkonzultuje s vámi všechny alternativy a zodpoví na jakékoliv vaše otázky tak, aby vám bylo všechno zcela jasné. Následně dojde k samotnému klinickému vyšetření. Poté následují rentgenové snímky chrupu a také otisk vašeho chrupu do speciální hmoty. Lékař tak získá přesné informace o vašem chrupu, které může dále použít při výrobě vámi zvolených rovnátek.