Zboží

Hubněte zdravě a hravě

Znáte to, když se řekne hubnutí, vstávají nám vlasy hrůzou na hlavě. Jenomže tělo nelze jednoduše přelstít tím, že začnete hladovět. Mnoho žen již vyzkoušelo podobné metody, takzvaného hubnutí, jenomže často se s hladověním dostaví pouze účinek jo-jo efektu. To znamená, že kila, která tak těžce shodíte, po pár týdnech, nebo jakmile znovu začnete normálně jíst, opět naberete zpátky. Tento efekt je velice nežádoucí, především v době, kdy se snažíte shodit přebytečné kilogramy. Většinou za to může hladovění, ale naštěstí existují i jiné způsoby a metody, jak snížit svou tělesnou hmotnost, aniž bychom se trápili nějakým hladověním. Jen se na to musí chytře, protože i Vaše tělo je chytré, a když mu párkrát nedáte najíst a snížíte dávky tím, že budete hladovět, stejně si bude tuky ukládat a uchovávat a to i pouze z toho mála, co za ten den sníte. Tělo je opravdu chytré a náš metabolismus také a vždy si umí poradit, proto jsou zde metody hubnutí, které náš organismus nastartují jiným způsobem a právě takovou metodou hubnutí je i proteinová neboli bílkovinná dieta.

domácí odvozování stavu

Nechcete zbytečně hladovět nebo si připravovat složitá jídla?

V tom případě pomůže keto dieta https://bmikalkulacka.cz/ketonova-dieta/.

Zakoupit si můžete jídla již hotová, která se snadno uvaří a jednoduše se konzumují. Jsou bohatá na vitamíny, minerály a především proteiny, kterých se nesmíme při hubnutí zbavovat, ale naopak musíme je konzumovat ve větší míře, díky tomu dosáhneme stavu zvaného ketóza, při kterém se nám bude snadno shazovat přebytečná váha. Ovšem pozor, zde je tato mimořádná a úspěšná metoda něčím výjimečná a to tím, že se nezbavujete svalů, tedy svalové hmoty, která často bývá těžší než tuky a při dietách ji daleko rychleji shazujeme, ale snižovat se budou opravdu tuky, protože ty budete spalovat, zatímco svaly zůstanou zachovány.

zdravé vaření

Zdravé a hravé hubnutí

Tak vidíte, že to jde i jinak. Tato snadná metoda je zábavná v tom, že ani nestrávíte hodiny a hodiny vařením. Jednoduché a snadno dostupné potraviny najdete i v běžných obchodech, ale objednat si můžete kompletní jídelníček sestavený právě tím nejlepším způsobem, abyste brzy dosáhli svého vytýčeného cíle.