Společnosti

Frontierland – westernové městečko v Euro Disneylandu

Kdo by neznal Disneyland, místo, kde se i „dospělák“ promění zpět do dětských let, místo, kde se ponoříte do pohádkového světa, zažijete dobrodružství a prožijete chvíle radosti.
Brána do světa zábavy
Frontierland
Atmosféra divokého západu, zvuk pistolí, město zlatokopů – to vše a mnohem více nabízí Frontieland, zde poznáte, jaké je to být kovbojem.
Tato země euro parku nabízí návštěvníkům pohled na westernové městečko, tak jak jej známe z filmů. Ve městě najdete opravdový salon s přehlídkou populárního tance „kankán“, obchůdky se suvenýry všeho druhu, steakovou restauraci, parky, hřiště, farmu a atrakce.
Indiánská vesnice
Velká hřmící hora
Vstupem do země je pevnost „Big Thunder Mountain“ – Velká hřmící hora, dřevěná konstrukce, která netvoří jen vstup do části parku, ale je i nejnavštěvovanější atrakcí. Můžeme zde vidět živé obrazy scén ze západního života. Vysokorychlostní důlní vláček nás ve skrytých tunelech proveze skrz horu k dalším atrakcím parku. Pokud budete chtít vidět hřmící horu z vody, můžete využít další atrakci – klidná plavba parníkem Vás jistě uchvátí.
Střelecké dovednosti můžete vyzkoušet na střelnici, ale nebojte se skutečnými kulkami se nesetkáme, střílet budete infračerveným laserovým paprskem.
Hřmící hora
Tarzan nebo Pocahontas?
Ke konci městečka shlédneme méně známé atrakce. Vidět můžeme farmu s domácími zvířaty, indiánskou vesničku Pocahontas s lavičkami a širokým vyžitím pro děti (houpačky, klouzačky). Na závěr Frontierlandu se zastavíme ještě na Tarzanovu show, kde můžete prožít život v džungli a vidět mnoho zvířátek.
Frontierland, to pravé místo pro rodinné zážitky z divokého západu.
Závěrem každého dne v Disneylandu je ohňostroj. Po setmění malá víla Zvoněnka ze Země Nezemě svojí hůlkou rozzáří nebe nad zámkem Šípkové Růženky. Tento ohňostroj je nejúžasnější podívaná a zážitek si neodváží jen děti ale i leckterý dospělí.