Zboží

Šatní skříň, která bude šatům slušet

Šatní skříně patří mezi neodmyslitelné části interiéru a jen málokdo si bez nich dokáže svůj domov představit. Denně v nich zavítáme pro čisté kousky oblečení, ukládáme do ní vypraní prádlo nebo další poklady, na které už v bytě není místo. Je to tedy praktický kousek nábytku do domácnosti, bez kterého se dá jen stěží obejít. Pojďme si společně ukázat takovou, která stojí za pořízení!

úložný prostor

Velikost šatní skříně, to je oč tu běží…

Velikost úložného místa je do určité míry limitována právě prostorem, do kterého má být umístěna.

pověšené oblečení

Skříně na míru Praha sten-skrine.cz jsou pak ideální variantou, pokud disponujete malým nebo atypickým prostorem a klasické normované výrobky se vám do prostoru nevejdou. Velmi důležitý faktor hraje i fakt, kolik členů domácnosti bude úložný prostor využívat. Pokud dispozice místnosti nedovoluje příliš velké rozpětí stran, je možné celou konstrukci protáhnout až ke stropu. Zde mohou na policích odpočívat sezónní oblečení, které využíváme jen sporadicky. Vždy se ale předem ujistěte, že horní patra budou dobře obsluhovatelná se židlí a nebudete mít problém a uložené oblečení dosáhnout. V neposlední řadě u takto vysokých konstrukcí dejte pozor na stabilitu, vždy je lepší zadní stranu připevnit ke stěně, aby nedošlo k převrácení konstrukce.

Dvakrát měř, jedou řež

Při vybírání vhodného výrobku nezapomínejte i na jeho hloubku. Dveře skříně by měly jít vždy otevřít dokořán a prostor mezi nimi a postelí by měl být dostatečně široký na bezproblémové procházení. V případě, kdy celá místnost nedisponujete takovým prostorem, je vhodné volit posuvné dveře. Sice nebudete mít možnost zhodnotit celý obsah vnitřního prostoru s oblečením najednou, ale v případě dobrého uspořádání, vám to jistě vadit nebude. Pak už stačí zvážit, zda dáte přednost policovým nebo závěsným systémům a máte hotovo!