Dovolená

I v zimě se můžete ohřát – Kam vyrazit za sluníčkem a proč je výhodné v zimě k moři vyrazit?

Máte už dost sychravého počasí a v létě jste si nedopřáli pořádnou dovolenou? Možná by to chtělo vyrazit za teplem. Kam k moři, když je u nás zima? 

I v zimě se můžete ohřát – Kam vyrazit za sluníčkem a proč je výhodné v zimě k moři vyrazit? 

U nás je už zima, pořád prší a sychravé počasí se nemusí každému líbit. Taky byste se nejraději jeli někam ohřát? A přemýšlíte, kam? I když je u nás zima, všude po světě jsou nádherná místa, kde vás může zahřát sluníčko. Dopřejte si dovolenou v zimě plnou sluníčka a moře, dobijte si energii a možná zjistíte, že je to i velmi výhodné. Kam odjet a ještě něco ušetřit? Proč má taková dovolená své výhody? Vyrazit můžete kdykoliv, na podzim nebo klidně uprostřed zimy. 

pláž Maledivy

Dovolená mimo sezony je vždy výhodnější

Ano, je to tak. V době, kdy jsou letní prázdniny, je sezona v plném proudu a logicky je všude dráž. Všichni využívají toho, že lidé chtějí odjet na dovolenou, takže se tomu přizpůsobují. Obchodníci, majitelé hotelů ale i cestovní kanceláře, ti všichni zlevňují s příchodem zimního období a toho se dá využít. Na podzim nebo v zimě, tedy v době, kdy sezona letních dovolených není, můžete pořídit zájezd za velmi výhodnou cenu. To je jeden z hlavních důvodů, proč se opravdu vyplatí vyjet si k moři na podzim v zimě či ještě na počátku jara. Také si můžete být jisti tím, že nebudete muset všude míjet davy turistů, takže si užijete o poznání klidnější dovolenou a to už je taky dobrý důvod. Výběr zájezdů je navíc velký, místo v hotelích se hledá snadněji, i letenky pořídíte výhodně. Tak proč si nevyrazit? 

Kanárské ostrovy

Kam za sluníčkem, když u nás ho moc není? 

Na takovou sluníčkovou dovolenou mimo sezonu jsou nejvhodnějšími destinacemi například Egypt, Thajsko, Maledivy, Srí Lanka nebo Kanárské ostrovy. Tam se jezdí nejvíce a v těchto destinacích si určitě užijete, jak sluníčko, tak i teplé moře. Krásně ale může být i na jihu Španělska nebo v Dominikánské republice. A mezi takovými místy se bude asi vybírat dost těžko, všude je totiž krásně a určitě si tam i skvěle odpočinete. 

Ne každý má rád zimu a sníh, máte raději sluníčko? Tak si určitě vyberete a dokonale užijete zimní dovolenou někde, kde je krásně teplo.