Zboží

Chraňte své brýle

S brýlemi se v životě setkala asi většina z nás. Nosíme buď dioptrické, a nebo sluneční. Patříte i vy nebo někdo za vašich blízkých mezi ně?

Každé brýle potřebují správnou péči. Je třeba s nimi zacházet jemně, protože se velice snadno rozbijí. Pokud vlastníte kvalitní brýle, určitě stály nemalé peníze. Byla by proto škoda si je rozbít neopatrnou manipulací. Jak tomu předejít? Nemusíte v to hledat žádné kouzlo. U nás najdete pouzdro na sluneční brýle, které vaše brýle ochrání před poškozením a vy se tak nemusíte bát, že byste si je zničili či poškrábali. V pouzdru budou brýle chráněny. Aspoň nebudou v kabelce či nějaké tašce jen tak položeny.

sluneční brýle

U nás najdete pouzdra

a) Tvrdá
b) Měkká
c) skládací

Měkká pouzdra se nejvíce hodí jen jako ochrana proti prachu, doporučujeme je používat spíše doma. Proti poškození pádem nebo jakýmkoliv dalším mechanickým poškozením doporučujeme tvrdší obal. Ten u nás najdete buď v klasickém tvaru, nebo v moderním hranatějším provedením.

Už za 69 Kč!

brýle v písku

Proč používat pouzdro?
Pokud máte levnější brýle, může se stát, že jestli je někde necháte povalovat, vrchní vrstva se vám postupně sloupne. Brýle tak definitivně ztratí svoji funkci. Na ceně nezáleží, vždy je lepší si dávat na věci pozor. Rovněž přežijí třeba pád ze stolu, a nebo podrobné zkoumání vašimi malými dětmi. Ženy jistě ocení, že brýle vždy vytáhnou z kabelky nepoškozené a bez zamotání do čehokoliv jiného.

Pánové, na ochranu svých brýlí nezapomínejte ani vy. Naše pouzdra se dají použít na jakékoliv brýle, a to jak dámské, tak pánské. U nás si vybere každý, naše nabídka je dostatečně široká, a své si najde i náročnější zákazník. Zvykněte si brýle nosit v pouzdru, ušetříte si tak mnoho tisíc za nové brýle. Zvláště, pokud dáváte přednost kvalitním brýlím za několik tisíc korun. Pouzdro je levná a velmi účinná věc, která zajistí, že vaše brýle nepřijdou k úrazu.