Mobil

Pozor na mobil

Myslím si, že v dnešní době bych už opravdu nenašla člověka, který by neměl doma mobilní telefon. A je jedno, jestli má mobilní telefon nějaký starý anebo chytrý mobilní telefon. A víte vůbec, jaký je rozdíl mezi chytrým mobilním telefonem a klasický mobilním telefonem? Tak mám na mysli například takový obyčejný mobilní telefon, který není chytrý a který nemůže mít v sobě internet anebo je tlačítkový a ne dotykový. Já abych se vám přiznala, tak dávám přednost samozřejmě dotykovým mobilním telefonu, protože alespoň takhle za tlačítka nepadá žádný bordel a špína.

Mobil má dnes už každý člověk.

Já vím, že dotykový mobilní telefony zase je nevýhodný v tom, že když vám praskne obrazovka či displej, taky potom ten mobilní telefon je opravdu na nic a už se nedá používat. Zatímco když se vám rozbije malinkatý displej tlačítkového mobilního telefonu, tak to se dá lehce spravit. Taky si vzpomínám na jednu zajímavou a velmi nemilou událost, by si bratr položil svůj nový mobilní telefon, který byl dotykový, někam na zahradu na tvrdý povrch. A samozřejmě, že mu na to něco spadlo. Prý něco z grilováni.

S mobilem se taky dobře pracuje.

A samozřejmě, že potom jeho displej byl opravdu rozbitý. Ani nevíte, a že oprava stála šest tisíc korun. Takže bratr řekl, že když má mobilní telefon za patnáct tisíc korun, že takhle nebude opravovat přeci obrazovku mobilního telefonu. Raději ho vyhodil. A byl celý vzteklý, za což se ani nedivím, já bych taky byla rudá vzteky. A za týden si koupil nový mobilní telefon a řekl, že už si dá opravdu pozor, kam svůj mobilní telefon pokládá. Není opravdu sranda mobilní telefon jenom tak někam položit a doufat, že se mobilnímu telefonu opravdu nic nestane. To já si dávám na svůj mobil opravdový pozor, aby se mu nic nestalo, i když mobilní telefon mám levný. A jak se staráte o svůj mobilní telefon vy? Nebo je vám to jedno?