Společnosti

Jakou zaplatíte cenu za revizi?

CO ZNAMENÁ REVIZE ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ?

Při zakoupení elektrického zařízení, je nutné, aby prošlo revizí. Revize je kontrola daného zařízení, zda je vůbec možné ho začít používat a předejít nežádoucím situacím, které by mohly vzniknout, pokud by revize nebyla provedena. Tato revize se po určených časových intervalech, musí opakovat.

Revize elektrospotřebičů

KDO PROVÁDÍ REVIZI ?

Revizi provádí revizní technik, který je dle Technické inspekce České republiky, způsobilý k těmto činnostem.

DRUHY REVIZÍ

1. Výchozí revize

2. Pravidelná revize

3. Mimořádná revize

POZNÁMKA

Zákon č.458/2000 Sb. tzv. Energetický zákon – Nařizuje plnit povinnost revize

POSTUP REVIZE

1. Prohlídka

2. Zkouška

3. Vypracování revizní zprávy

REVIZNÍ ZPRÁVA

Je dokument, který vytvoří revizní technik, po zkontrolování daného zařízení. Dokument stanovuje, že je zařízení vhodné, k používání.

Ikona, Hotovo, Splněno

TYPY ZAŘÍZENÍ, KDE JE REVIZE POTŘEBA

– Elektroinstalace

– Elektrospotřebiče

– Hromosvody

CENA REVIZÍ

Cena revizí je to, co nás nejčastěji zajímá. A také má proč. Protože cena revizí ani u jednoho z typů, není pevně stanovená. Každá firma, nebo OSVČ, má ceník svůj. Můžete nám zaslat poptávkový formulář, na naší stránce. Kde se s námi můžete domluvit a poptat se, jak by vypadala Vaše cena, za to, co potřebujete zkontrolovat. A pokud nechce, momentálně vědět pevnou částku, která by se Vás týkala. Velké finanční rozdíly, však pocítíte, jen na základě rozsahu revize. Rodinný dům při revizi elektroinstalace, se pohybuje s částkami 1000-3000kč. U malého bytu, kde se nachází stěží jedna místnosti, nejsme ani na částce 1000kč. Hromosvod, za jeden svod, se pohybuje na částce 300kč. Spotřebiče a nářadí bývají za 30kč. Více se dozvíte na cena revize elektro. Potřebujete revizi? nebo víte, že jednou revizi budete muset podstoupit? Nebojte se nás kontaktovat. Nejdříve si můžete nastavit pouze finanční přehled.