Společnosti

Kdy se obrátit na stěhovací firmu stěhování Praha

Nejste v patřičné kondici – tím nemáme na mysli pouze kondici fyzickou, ale také psychické rozpoložení. Nezapomeňte, že přestěhovat celý byt (nebo dům) je obrovským tlakem na psychiku každého z nás. Musíme se vyrovnat se změnou prostředí a zvyklostí, a může to být tak velké sousto, že pak vyhledáváme pomoc psychoterapeuta.

kočka v krabici

Nemáte potřebné vybavení – pokud se všechny vaše věci vejdou do několika papírových krabic, a na místě zůstane nábytek, koberce i spotřebiče, pak se snadno přestěhujete sami. Většinou se však přesouvá z místa na místo i kuchyně, vestavené skříně na míru, velké chladničky s mrazákem či velké mrazicí boxy, velmi těžké automatické pračky atd. A tahat vše po schodech holýma rukama, to si koledujete o malér. Stěhovací firmy si poradí takřka se vším, i s těmi obřími a super těžkými předměty.

kartonové krabice

Velikost vozidla – jistě, že je možné pronajmout si dodávku, ale ty mají jen omezenou velikost nákladového prostoru, a problém může nastat hlavně u dlouhých koberců, starožitného nábytku, akvárií, velkých chladniček, nerozebíratelných rozkládacích pohovek atp. Zbytečně tak riskujete poškození věcí i zapůjčené dodávky a přiděláváte si stres, kterého je dnes kolem nás bohužel až příliš.

Nemáte spolehlivého kamaráda – k přestěhování větších kusů věcí potřebujete někoho spolehlivého k ruce. Ale opravdu spolehlivého, aby vás „nevypekl“ na poslední chvíli, kdy jde, jak se říká, „do tuhého“. Na stěhovací firmu se spolehnout můžete, ta pracuje i o víkendech a o svátcích (na Vánoce a Silvestra buďme ohleduplní a stěhování Praha nechme na jindy). Navíc vykonávají práci obvykle s láskou, baví je to, jsou zruční a zkušení. Poradí si i s demontáží nábytku, s instalací spotřebičů a bytových doplňků (polic, lustrů, garnýží), můžete domluvit i komplexní službu „na klíč“ – podle toho, jak se cítíte – co zvládnete sami, a co raději přenecháte na starost někomu jinému.