Zboží

Postel 120 x 200 z borového masivu pro pohodlný a ničím nerušený spánek

Mít kolem sebe dostatek prostoru – to je asi ten hlavní důvod, proč je dnes velký zájem o širší postele 120 x 200 Drevenynabytek-borovicemasiv.cz. Dopřáváte si rádi, alespoň o víkendu, snídani do postele? Berete si s sebou do peřin notebook či tablet, abyste ráno zjistili, jaké bude počasí, a zda má vůbec význam opustit teplý vyhřátý prostor pelíšku? Máte doma pejska, co se rád na lůžku povaluje s vámi? Mazlíte se často s partnerem či s dětmi právě zahaleni pod dekou? Tak se poohlédněte po širší ploše na spaní.

postel z masivu

Doporučujeme výrobek z dřevěného, např. borového masivu, doplněný pružným roštem a zdravotní matrací, aby se vaše páteř mohla přirozeně tvarovat podle pružných lamel a měkkého polyuretanu. A proč právě masiv upřednostnit před dřevotřískou?

Nadčasový design – letokruhy dřeva stěží napodobíte jakýmkoli průmyslovým výrobkem. Nejpůsobivější vzhled očekávejte od dřeva měkkého, tedy modřínu, borovice či smrku, borové dřevo je navíc na pohled velmi teplé a hodí se ke všem barvám v bytě. Dobře se kombinuje s bílou, modrou, či se zelenou.

notebook v posteli

Zdravotní nezávadnost – dřevo je opracováno řeznými nástroji a na závěr lakováno speciálním, zdravotně nezávadným lakem s patřičným atestem. Materiál tedy neobsahuje žádná syntetická pojiva, lepidla, tmely apod. S tímto problémem se můžete setkat u dýhovaného dřevotřískového lamina, kde je povrchová vrstva pod tlakem lisována spolu s výplní dřevité hmoty (pilin) a vyplněna pojivy s možným obsahem formaldehydu.

Dlouhá životnost – tento jistý benefit ocení každý, kdo se nehodlá smířit s rozvikláváním spojů a neustálým dotahováním šroubů nebo převrtáváním spojovacích otvorů. Dnes se většina lůžek dodává ve formě stavebnice, a pokud dřevotřískové desky budete vícekrát rozebírat, např. při stěhování, brzy se spoje začnou uvolňovat a výrobek ztratí svou původní nosnost. Dřevěný masiv má v tomto ohledu mnohem delší životnost.