Mobil

Mobil na vše

Vždycky jsem toužila po nějakém kvalitní mobilním telefonu, ale nikdy jsem žádný nemohla nikde najít. Všude byly takové mobilní telefony, které jsem všude viděla, ale neměla jsem o ně zájem. A vy si možná říkáte, že jsem v tomhle opravdu asi hodně náročná. Já vím, v tomhle máte samozřejmě pravdu. Já sice jsem takhle na techniku a další elektrotechniku, a hlavně mobilní telefony náročná, jinak jsem ale opravdu milá a nenáročná. Sice se třeba například spokojím s úplně obyčejným neznačkovým oblečením a botami nebo kabelkou, ale mobilní telefon nebo další elektroniku, jako například v televizi, vždycky chci mít kvalitní a to nejnovější. Nevím jak vy, ale já se za to vůbec nestydím a nevadí mi to, že to takhle mám. A navíc možná to mám taky po svých rodičích, kteří mi vždycky kladli na srdce, že kvalita je vždycky na prvním místě.

Už i můj syn má mobilní telefon.

A já jim dávám za pravdu. Samozřejmě, že kvalita je vždycky to nejlepší, co můžete udělat, když něco chcete. Já sama jsem si řekla že když už chce něco lepšího a kvalitního, tak si taky samozřejmě moc ráda přeplatím. A tohle mi vůbec nedělá problém. Jsou ale lidé, kteří spíše dbají na kvantitu než na kvalitu. A tohle je právě u mě ten problém.

Znáte bitcoiny?

Někdo si raději pořídí čtyři levné mobilní telefony, ani nevím, na co jim budou. Já si raději pořídím jeden mobilní telefon, klidně i za dvacet pět tisíc korun, ale očekávám od něj naprostou kvalitu. Takže je plno lidí, co chce třeba hodně mobilních telefonů, někdo ale zase dva spíše na kvalitu. A k jaké skupině lidí patříte vy? Chcete raději kvalitu nebo kvantitu a u jakých výrobků? A pamatuji si taky na svého jednoho bývalého partnera, který až moc dbal na kvantitu. Chtěl být něco jako vetešník, takže vykupoval velmi levně mobilní telefony, které potom prodával. Mě bylo za něj opravdu hodně trapně, protože všichni okolo se mu smály. A já taky. Naštěstí jsme s es ním pak rozešla, ale lituji, že jsem si s ním něco začínala.