Elektro

Krb do bytového domu je možný

Milujete teplo domova? Nic neudělá teplo domova jako hořící krb. Krásně prohřeje celý domov. Sálá z něj něco neskutečného a kouzelného. Někdy je to lepší než televize. Plápolající oheň, žhnoucí dřevo a žluto oranžovočervený plamen. Ten klid a pohoda, když do něj jen tak koukáte a hřeje Vás na srdci. Krby mohou mít, ale jen lidé, kteří bydlí v rodinných domech. Jelikož je potřeba vývod krbu na komín. Ten není do bytových domů možný. Proto máme pro Vás skvělou náhradu.
hořící dřevo
Mluvíme tu o elektrických krbech. Je možné je mít ve více tvarech i druhů materiálu. Elektrický krb se velice podobá krbu normálnímu. Jen u něj nemusíme stále přikládat dřevo a hlídat oheň. Elektrické krby fungují, jak už je řečeno v názvu na elektriku. Stačí je jen zapojit do zásuvky, nastavit vhodnou teplotu a velikost plamene. Teplota je hlídaná teplotou okolí. Krb stále udržuje teplotu na zadané normě. Velikost plamene je od malého plamínku po silně hořící plamen. Některé pakety jsou tak identické, že se z krbu kouří. Tato faleš je zařízená pomocí destilované vody, která se jako jediná musí na elektrickém krbu hlídat. Destilovaná voda se lije do zásobníku pod krbem. Vypařováním destilované vody vzniká pára, která signalizuje doutnání ohně. Dole jsou uloženy i halogenové žárovky, které imitují hořící plamen a žhnoucí polínka. Některé krby jsou vybaveny poleny s roštěm nebo i bez něj. Místo polínek může být i kousky uhlí. Mohou být zaskleny nebo volně. Krb může být vsunut do kusu nábytku nebo do stěny.
teplo domova
Záleží pouze na Vás, jak si krb vybavíte a jaký vzhled bude mít. Jestli bude vložený do dřevěného historického vzoru krbu nebo bude vložen do stěny jako moderní design. Je to určitě pěkný kus nábytku, který se doma bude skvěle vyjímat a vytvoří kouzlo domova. Je to i skvělí způsob jak doma vytvořit teplo a udržovat ho. Jestli o něčem takovém přemýšlíte, tak jen do toho určitě Vás to nadchne.