Ekonomika

Na zahradu pro každodenní použití

Máte rádi praktické a příjemné věci? Kombinaci obojího zaručeně najdete i u solární sprchy na zahradu.
ü Bazén plus sprcha
ü Jedno bez druhého si téměř nedokážeme představit. Pokaždé, když se koupeme v bazénu, plaveme, či jenom odpočíváme a relaxujeme na lehátku nebo se osvěžujeme a chladíme v horkém letním dni, působí na naše tělo chlor, který je ve vodě obsažen, aby byla zdravotně nezávadná a nemnožily se v ní škodlivé mikroby, bakterie a další nežádoucí prvky, kvůli kterým bychom se v bazéně v létě nemohli koupat. Jenomže chemie do bazénu škodí naší pokožce, což jistě moc dobře víte, není to nijak markantní, ale po vylezení z bazénu se automaticky jdeme všichni osprchovat a smýt ze sebe bazénovou vodu.
hladina bazénu

Už nemusíte vstupovat do domu

Dřív jsme museli chodit zpátky do domu, abychom se osprchovali. Byli jsme mokří, všude za námi zůstávaly kapky vody. Velice nepraktické. Není příjemné ani to, že musíte opouštět venkovní prostředí, když se tam stejně po osprchování třeba vracíte lehnout si pod pergolu do stínu či si ještě užívat na zahradě venkovního prostředí.
ü Nyní už nemusíte vstupovat do domu, ale můžete se opláchnout a smýt ze sebe nežádoucí chlorovou vodu přímo u bazénu. Stačí si regulovatelnou páčkou nastavit, jak teplou vodu chcete na sebe pustit a můžete se opláchnout. Jednoduché a velice praktické. Navíc máte teplou vodu bez elektrické nebo jiné energie. Jenom díky tomu, že se nahřívá tělo sprchy, si můžete užívat teplou vodu bez přívodu jakékoliv jiné energie. K tělu pouze napojíte přívod vody. Měla by stát na slunném a rovném místě, ale jinak ji můžete dát kamkoliv, kde svítí přes den sluníčko, abyste docílili žádoucího efektu a měli teplou vodu.
mladík v bazénu
Jakmile se budete chtít opláchnout, zvolíte si páčkou teplejší nebo studenější vodu a můžete se omýt. Posléze se nadále můžete těšit z venkovního prostředí, aniž byste dělali mokré šlápoty u vás doma, nebo čekali, až uschnete, abyste doma nenadělali právě tento nepořádek. Smýt vodu z kůže můžete rovnou a snadno. Perfektně se samozřejmě umyjete třeba až večer právě u vás doma.