Hobby

Pro děti i dospělé

Dvě barvy pro více nálad! Sedaci pytle jsou skvělou volbou do obývacího pokoje, do ložnice nebo i dětem do dětských pokojíčků. Jsou z kvalitního materiálu, takže je neporuší ani slunce a nevadí jim ani voda to kvůli kvalitnímu prošití a díky lehoučké a měkoučké náplni je můžete klidně položit do bazénu. Samozřejmě se jedná o zdravotně nezávadný materiál, takže si na podlém pytli mohou hovět i naši nejmenší.
dívčí pokojíček.jpg

Výběr z nesčetně kombinací

Měňte strany podle nálady. Můžete celý vak obracet z jedné strany na druhou. Má praktické spínací popruhy na bocích, takže si z něj v cuku letu vytvoříte pohodlné sedátko, židli, sedačku pro více lidí nebo lenošku. Při spuštění můžete na celé ploše ležet, pohodlně se válet anebo vytvořit dětem prostor pro hraní. Ve fantazii se meze nekladou.
pokoj v podkroví.jpg
Sedací pytel v hlavní roli dětských pokojíčků
Dvě barvy jsou jistě lepší než jedna! Navíc vak je objemný a velký. Dík tomu si na něm pohodlně poleží jak děti, tak i dospělí. Pohodlné sezení kdykoliv a kdekoliv ve vaší domácnosti. Zejména se pořizuje dětem do dětských pokojíčků, protože ty milují, když si mohou hovět na něčem měkoučkém. Jedná se o velice moderní prvek vhodný do každé domácnosti. Díky tomuto vaku vytvoříte rázem útulné a příjemné prostředí. Vaky mají krásné a výrazné barvy. Nechejte je vyniknout. Podle toho, jakou barvu si zvolíte, tak můžete doladit celou místnost k dokonalosti. Je na výběr z mnoha barevných kombinací, a proto jsou vhodnou volbou jak do dětských dívčích, tak i chlapeckých pokojů.
dva chlapci.jpg
Vaky jsou vhodnou volbou také na terasy, balkony či k bazénu
Na zahradu, na terasu, zkrátka všude, kde chcete mít pohodlí. Odpočinek, hezké počasí, terasa, kafíčko či jiný třeba i ledový nápoj podle vašeho gusta a chvilka, kterou můžete mít jen sami pro sebe. Chvíle pohody a klidu, kterou si můžete užít na příjemném měkoučkém sedacím vaku. Kdo by to nechtěl zažít? Kvalitní provedení, nádherné výrazné barvy a pěkný design. Měkoučký vak, na kterém se dá jak sedět, tak i ležet. To všechno představují právě tyto vaky.