Osvoboďte se díky jediné knize

Jste freelancer? Pracujete na volné noze? Pokud ano a ještě jste to nezaznamenali, v roce 2017 vyšla první česká kniha určená právě vám. Kniha vyšla v nakladatelství Jan Melvil a má neuvěřitelných 760 stran. Při čtení této knihy vůbec nezáleží na tom, zda podnikáte již desítky let, nebo jsme freelancerem jen krátce. Anebo se jím teprve chcete stát.
 domácí pracoviště
Kniha Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové od Roberta Vlacha vám zodpoví veškeré otázky a problémy, které mohou během vašeho podnikání „na sebe“ nastat, a to kdykoli během podnikání. Provede vás obdobím počátečního rozvoje podnikání, začátečnické chyby, jak jim předcházet a jak je řešit, všechny náročné kroky a rozhodnutí, která musíte podniknout až po zavedení skutečně úspěšného byznysu v jakémkoli oboru.
 
Vzhledem k širokému obsahu této knihy se budete moci podívat nejen na jednotlivá stadia podnikání, ale také na zkušenosti odborníků z desítek oborů a ověřené know-how pro práci na volné noze. Knihu seženete v papírové i elektronické podobě na oficiálních webových stránkách Na volné noze a samozřejmě u nakladatelství Jan Melvil.
 

Co všechno vám kniha nabízí

Jsou stovky, možná i tisíce aspektů, které musíte při podnikání pokrýt a informací, které musíte projít. Na volné noze vás seznámí s tím, jak důležitá je během podnikání vaše reputace a odbornost. Jaké podnikatelské strategie existují a budou pro vás nejlepší nebo co všechno byste měli zahrnout do svého podnikatelského záměru. Zvýšení produktivity je během tohoto druhu podnikání samozřejmě také velice důležité, protože se spoléháte pouze na sebe. Na očekávání vašich zákazníků nesmíme rozhodně zapomenout a s tím souvisí i obrovská část podnikání související s efektivním marketingem.
 zelený mobil
To a mnohem více se dozvíte jen díky jediné knize, kterou si můžete kdykoli online objednat a zajisté ji také najdete ve své lokální knihovně pro případ, že do ní nechcete investovat. Pokud ale podnikáte jako freelancer, tak se vám rozhodně vyplatí mít tuto báječnou, obsáhlou knihu doma. Mít ji kdykoli k dispozici pro vás bude k nezaplacení.