Mobil

Výběr správného zařízení

Každý z nás má při výběru telefonního zařízení jiné požadavky. Někomu nevadí barva, jiný zase chce elegantní mobil. Někteří ani nevnímají ceny, hlavně když si zakoupí mobil, který vyhovuje jejich představám.telefon, mobil, šedý
Výdrž
Jste-li cestovatel a potřebujete mobil, který dlouho vydrží, ale na druhou stranu nehrajete hry po celou dobu trasy, vystačíte si s kterýmkoliv mobilním zařízením. Náročnější hráči her si budou muset sáhnout po více vylepšeném mobilu, který jim dodá kapacitu baterie alespoň na 20 hodin výdrže od nabití. Čím déle se ale mobil používá, tím rychleji vyprchává životnost jeho baterie. Čili po roce používání se bude muset mobil nabíjet i dvakrát denně, než jsme byli zvyklí na nabíjení jednou za den a stačilo.
Vzhled
Další prioritou je samotný vzhled mobilu. Jsou tací, kteří vzhled neřeší, nevadí jim černý ani bílý přístroj. Jiní zase jsou raději, když jejich vysněný mobil je modrý či červený. Když ale námi vybraný mobil nemá požadovanou barvu, je třeba se spokojit s barvou z nabídky. Do vzhledu pasuje i velikost samotného mobilu. V dnešní době se prodává velká škála od těch pěti palcových až po skoro sedmi palcové telefony.
Výkon
Hráči her na mobilu rozhodně ocení, pokud jejich mobil utáhne velkou řádku her. Je nutné počítat s tím, že takový mobil se znatelně prodraží a mnohdy se při výběru telefonu s dobrým výkonem musíte koukat i na jeho výdrž, jelikož mobil s nekvalitní výdrží a skvělým výkonem je kámen úrazu.tlačítkový mobil, telefon, nokie, starý
Rozlišení a kvalita fotoaparátu
Řetězce, které vyrábějí mobily, se v poslední době předhánějí o to, kolik jejich telefon bude mít fotoaparátů. Pět fotoaparátů na zadní straně a jeden na přední pro dobrá selfie. Může se to zdát přehnané, ono to tak i někdy je, jelikož ani jeden z těch pěti nemusí mít tak ostré fotografie, které bychom si mohli přát.
Cena
Všechno nám později ale zodpoví cena. I v dobré cenové relaci se dají nalézt taková zařízení, která stojí za to, abyste si je zakoupili. I takový mobil za 20 000 má své mouchy, ale který mobil je nemá? Skloubit naše požadavky od našeho mobilu jde obtížněji, je třeba dělat ústupky nebo se spokojit s tím, co se k nám dostane.

Ale každý může mít i spoustu jiných potřeb. Rozbitnost? Staré dobré Nokie jsou legendárními vytrvalci, co se pádů týče.